Aktualności

Życzenia z okazji dnia Diagnosty Laboratoryjnego 27 maj 2020

27 maja to dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Cisi bohaterowie pandemii - nasi wolontariusze 27 maj 2020

Siedmiu wolontariuszy pracuje obecnie w jednoimiennym szpitalu w Wolicy. W piątek dojdzie kolejnych dwóch.  Wszyscy są spoza naszego regionu. Ludzie wielkiego serce przebyli setki kilometrów, żeby nam pomagać. Przyjechali do nas m.in. z  Katowic,  Bielsko –Białej, Stalowej Woli, Sosnowca. Z naszego regionu nie ma nikogo.

Przekazanie środków ochrony osobistej 22 maj 2020

Podpisanie umowy na przekazanie środków ochrony indywidualnej za kwotę ponad 3️30 tys. zł odbyło się  w Szpitalu w Wolicy.  Marzena Wodzińska członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego wraz z dyrekcją szpitala rozmawiali z załogą o bieżącej sytuacji placówki.

Konferencja prasowa dyrektora Szpitala w Wolicy 7 maj 2020

Oświadczenie Dyrektora Szpitala Sławomira Wysockiego o aktualnej sytuacji chorych oraz szpitala w Wolicy 30 kwiecie 2020

Prosimy o pomoc! 24 kwiecie 2020

Decyzja Wojewody Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka o przekształceniu w szpital jednoimienny 20 kwiecie 2020

Kondolencje. 17 kwiecie 2020

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.